İstenmeyen tüylerin giderilmesi için uzun vadeli bir çözüm.

Optimum sonuçlar için vücudun doğal saç büyüme döngüsüyle çalışmak üzere tasarlanan lazer epilasyon işlemimizle tıraş ve ağda yapma zahmetinden kurtulun.

Lazer epilasyon, kalıcı sonuçlar elde eden güvenli ve uygun maliyetli, uzun süreli epilasyon tedavisidir.

TEDAVİ EDİLEN ALANLAR:
 • Yüz, boyun ve göğüs
 • Koltuk altı
 • Omuz
 • Bacaklar
 • Karın
 • Genital Bölgeler
  Lazer epilasyonun sizin için uygun olup olmadığını mı merak ediyorsunuz?Lazer epilasyon nedir? 
  Caci’de uzun süreli epilasyon için Diode Lazer kullanıyoruz. Hedeflenen alandan bir ışık demeti geçer, burada saç şaftı ve foliküldeki pigment tarafından emilir. Bu, saçı gevşeten ve gelecekteki kılların oluşmasını önlemek için saç büyümesine dahil olan hücreleri devre dışı bırakan ısı üretir.
 • Kaç tedaviye ihtiyacım var? 
  En iyi sonuçlar için, her tedavi yaklaşık 5-6 hafta arayla 8 tedavi öneririz. 

  İkinci veya üçüncü tedavinizden sonra sonuçları görmeye başlamalısınız – ancak insan vücudunun tasarlanma şeklinin istenmeyen tüylerin% 100’ünün çıkarılmasının imkansız olduğu anlamına gelmesi önemlidir.

  Bazı durumlarda, saçın% 98’ine kadar çıkarabiliriz ve ortalama bir kişi en az% 80’e kadar çıkmayı bekleyebilir. Bununla birlikte, bu yaş, saç tipi, hormon seviyeleri, mevcut tıbbi durumlar ve diğer faktörlere bağlıdır.

  Acıtır mı?
  Çoğu insan tedaviyi ağrılı olmaktan daha rahatsız edici olarak tanımlar. Diyot lazerin soğutma ucu vardır, bu da tedaviyi daha rahat hale getirir. Rahatsızlık seviyesi kişilere göre değişir ve aynı zamanda tedavi edilen bölgeye de bağlıdır – ancak Caci’de tedavileri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz, bu yüzden hiç vakit kaybetmeden!

  Kimler için uygundur?
  Lazer, saç şaftındaki ve foliküldeki rengi hedefleyerek çalışır – bu nedenle daha koyu saçlarda en iyi sonuçları görürüz. Bu nedenle, sarışın, kırmızı ve gri tüylerin çıkarılması daha zor olabilir.

  Altta yatan bazı tıbbi durumlar ve ilaçlar, sonuçları tahmin etmeyi zorlaştırdıklarından sizi tedavinin dışında tutabilir. Uygunluğunuzu değerlendirebileceğimiz bir konsültasyona gelmenizi öneririz.

  Tedaviden önce ne yapmalı:

  • VPL tedavisi görüyorsanız: Tedavinizden 1-2 gün önce kesin – 2mm görünür saç tedavi etmek için yeterlidir.
  • Diyot tedavisi görüyorsanız: Tedavinizden önce bölgeyi tıraş edin.
  • Tedaviler arasında tüm tedaviler: Bölgeyi tıraş edebilirsiniz, ancak planınızdayken başka bir epilasyon şekli kullanmayın. Tedavinizden önce güneşten uzak durmayı ve ürünleri bronzlaştırmayı unutmayın, çünkü tedavinizi yeniden planlamanız gerekebilir.

  Tedavimden sonra ne olur?
  Tedaviden sonra kesinti süresi yoktur, ancak cildiniz tedavi edilen bölgede pembe veya hatta kırmızı olabilir. Bu oldukça normal. Kızarıklık birkaç dakikadan 24 saate kadar sürebilir ve hafif güneş yanığı veya rüzgar yanığı gibi hissedebilir. Gerekirse soğuk kompres uygulayabilirsiniz. Günlük SPF30 güneş koruyucu uygulayın. Isı veya aşırı terlemeyi önlemek için günü spor salonundan, havuzdan, spadan en az 24/48 saat çıkarın.

  Lazer epilasyon tedavisi sırasında ne olur?
  Tedavi sırasında, siz ve tedavi sağlayıcınız tam güvenlik sağlamak için özel gözlük takacaksınız. Tedavi sağlayıcınız ayrıca, tedaviyi yaparken havada aktarılan hiçbir şey olmadığından emin olmak için bir yüz maskesi takacaktır. Tedaviye başlamadan önce uzanmanız ve rahatlamanız istenecektir. Diyot lazeri diğer tedavilerden daha hızlıdır, böylece bir öğle yemeği molasının içinde ve dışında olabilirsiniz.

Lazer epilasyon sırasında ne olur?

Tedaviden önce tedavi edilecek bölge temizlenir. Bazı hastalar uyuşma jeli alır. Tedavi edilecek alanın uyuşturulması, küçük bir alanın ne zaman tedavi edileceği ve cildin çok hassas olduğu durumlarda yardımcı olur. Uyuşturucu bir jelin etkisi yaklaşık 30 ila 60 dakika sürer.

Lazer tedavisi, özellikle lazer tedavileri için steril  bir odada yapılacaktır. Odadaki herkes prosedür sırasında koruyucu gözlük takmalıdır. Prosedürü gerçekleştirmek için cilt gergin tutulur ve cilt lazerle tedavi edilir. Birçok hasta, lazer atımlarının cilde karşı sıcak cimcikleme veya bir lastik bant vurma gibi hissettiğini söylüyor.

Lazer kılı buharlaştırarak temizler. Bu, kükürt benzeri bir kokuya sahip küçük  dumanlarına neden olur.

Tedavinizin ne kadar süreceği, tedavi edilen alanın büyüklüğüne bağlıdır. Üst dudağın tedavisi dakikalar alır. Sırt veya bacaklar gibi geniş bir alana sahipseniz, tedaviniz bir saatten fazla sürebilir.

Lazer epilasyon aldıktan sonra ne yapmalıyım?

Olası yan etkileri önlemek için, tüm hastaların cildini güneşten koruması gerekir. Lazer epilasyondan sonra:

 • Doğrudan güneş ışığının tedavi edilen cildinize çarpmasını önleyin.
 • Bronzlaşma yatağı, güneş lambası veya başka bir iç mekan bronzlaşma ekipmanı kullanmayın.
 • Dermatologunuzun bakım sonrası talimatlarını izleyin.

Tedaviden sonra biraz kızarıklık ve şişlik göreceksiniz. Bu genellikle hafif bir güneş yanığı gibi görünür. Serin bir kompres uygulamak rahatsızlığınızı azaltmanıza yardımcı olabilir.

Rapor Gerekir mi?

Hayır, lazer epilasyon genellikle herhangi bir rapor gerektirmez. Lazer epilasyondan hemen sonra, tedavi edilen cildiniz kırmızı ve şişmiş olacaktır. Buna rağmen, çoğu insan günlük aktivitelerine geri döner.

Lazer epilasyondan sonra sonuçları ne zaman göreceğim?

Muhtemelen sonuçları tedaviden hemen sonra göreceksiniz. Sonuçlar hastadan hastaya değişir. Saçlarınızın rengi ve kalınlığı, tedavi edilen bölge, kullanılan lazer tipi ve cildinizin rengi sonuçları etkiler. İlk tedaviden sonra kıllarda % 10 ila % 25 azalma bekleyebilirsiniz.

tüyleri çıkarmak için çoğu hastanın 2 ila 6 lazer tedavisine ihtiyacı vardır. Tedavileri bitirdikten sonra, çoğu hasta tedavi edilen cilt üzerinde birkaç ay hatta yıllarca tüy görmez. Tüyler yeniden uzandığında, daha az olur. Tüyler ayrıca daha ince ve daha açık renklidir.

Lazer epilasyon sonuçları ne kadar sürer?

Çoğu hasta aylarca hatta yıllarca istenmeyen tüylerden uzak kalır. Bazı tüyler yeniden ortaya çıktığında, muhtemelen daha az fark edilir olacaktır. Bölgeyi tüylerden uzak tutmak için bir hastanın bakım lazer tedavilerine ihtiyacı olabilir.

Çağrı Merkezi        +90 232 484 19 20